ENSA BİNA YIKIMI FİRMASI

ENSA Yıkım olayı oldukça risklidir. Bi rçok kontrolleri yapılmış olmalı ve yıkım sırasında can ve mal güvenliği korunmalıdır. Bina yıkımı öncesinde bina da canlı olup olmadığı ve önemli malların alınıp alınmadığı muhakkak kontrol edilmelidir. Yıkım sırasında da yıkılan binadan etrafa herhangi bir parça düşmemeli ve çevreye zarar verilmemelidir. Emniyet şeritleri çekilerek çevre emniyet tedbirleri alınmalıdır. Uyarılar için tabelalar konulmalı ve işçiler özel kıyafetlerini giymelidir. Bina yıkımı için tasarlanan yıkım planı muhakkak incelenmeli ve planın dışına çıkılmamalıdır.

Bu bahsettiğimiz kurallar, bina yıkımlarının olmazsa olmazlarıdır. Bunlar haricinde birçok önemli kurallar da bulunmaktadır. Bu kurallara eksiksiz uymak ve yıkımı profesyonel bir şekilde yapmak ancak iyi bir yıkım firmasının işidir.

ENSA Yıkımcı firması olarak Ankara’da bulunmaktayız. Sektörde profesyonel yıkım işlerimizle farkımızı ortaya koymaktayız. İş güveniğinden taviz vermemekteyiz. Siz de ENSA Yıkımcı farkından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YAZILIM  FIRMASI

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?