Haberler / Blog

ENSA ANKARA YIKIM

Bir binanın yıkılmasını istiyorsunuz. ENSA Yıkım planını tasarladınız ve gerekli izinleri aldınız. Artık yıkıma başlayabilirsiniz. Herşey bu kadar kolay mı? Tabiki hayır! ENSA Yıkım planınız ne kadar iyi olursa olsun, işini iyi yapan bir yıkım ..

Devamı
ENSA HURDA KARŞILIĞI YIKIM

Mahalle ve sokaklar da muhakkak her hafta hurdacı diye bağırarak gezen birini görürsünüz. Kullanmadığınız eşyalarınızı verir ve karşılığında küçük de olsa bir ücret alınırsınız. Böylelikle hem israf etme ..

Devamı
ENSA YIKIM HAFRİYAT

ENSA Yıkım sonrasında arta kalan demir ve moloz gibi malzemelerin ortamdan ulaştırılarak değerlendirilmesine hafriyat denir. Her yıkım da muhakkak hafriyat olur. Ancak yıkım yapılırken çoğu kişi bunu düşünmez. Dolayısıyla yıkım sonra ..

Devamı
ENSA HAFRİYAT İŞLERİ FİRMASI

ENSA Yıkım işlemlerinde en çok sıkıntı çekilen konulardan bir tanesi hafriyat işlemleridir. Hafriyat; inşaat alanında demir, toprak, taş ve moloz gibi malzemelerin alanında işlevini yitirmemesi için şekilllendirme işlemidir. Her ne kad ..

Devamı
ENSA BİNA YIKIMI FİRMASI

ENSA Yıkım olayı oldukça risklidir. Bi rçok kontrolleri yapılmış olmalı ve yıkım sırasında can ve mal güvenliği korunmalıdır. Bina yıkımı öncesinde bina da canlı olup olmadığı ve önemli malların alınıp alınmadığı ..

Devamı
ENSA YIKIMCI

ENSA YIKIMCI Yıkılması gereken bir yapınız var. Yerine daha güzel ve modern başka bir yapı yapacaksınız. Bunun için yıkılacak yapının doğru ve iyi bir şekilde yıkılması gerekiyor. Bunu da ancak işini profesyonel olarak yapan bir yıkım ..

Devamı
ENSA YIKIM

ENSA YIKIM ENSA Yıkım; bina, fabrika, okul ve işletme gibi yapıların bazı nedenlerden dolayı ortadan kaldırılmasını sağlayan bir eylemdir. Yıkım nedenleri arasında işlevini yitirme, çevreye zarar verme ya da amacı dışında kullanılması &ou ..

Devamı
ENSA Hafriyat ve Moloz Taşıma

ENSA Hafriyat ve Moloz Taşıma ENSA yıkımcı olarak sizin ihtiyaçlarınızın doğrultusunda sizin yıkılmasına karar verdiğiniz alanların hangi metotlarla yıkılmasına karar verileceğinin ardından hızlı ve çevreye zarar vermeyecek şekilde ..

Devamı